This post is also available in: English (English) العربية (Arabic)

درباره ایراکسبوک

وب سایت و اپلیکیشن بی نظیر بسیار قدرتمند و رایگان با هدف تسهیل در گسترش دامنه خریداران کالاها و خدمات ایرانیان ساخته شده است بسیاری از تاجران بین المللی و داخلی بر این باورند بدلیل عدم صداقت برخی دلالانی که  فضای بی اعتمادی در بازرگانی خارج و داخل ایران ایجاد کرده اند ،باید مستقیما با ارائه دهندگان کالا و خدمات ایرانی ارتباط برقرار نمایند لذا این وبسایت و اپلیکیشن  با متصل کردن طرفین به  هم  و ارائه خدمات زیر در تسهیل این امر گام برداشته است.

اهداف نمایشگاه مجازی :

نمایشگاه دائمی متشکل از تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات ایرانی می باشد که از این درگاه به تمام دنیا معرفی میگردند. این نمایشگاه بطور رایگان و 24 ساعته در دسترس کلیه تاجران و مشتریان در تمامی نقاط دنیا قرار دارد.

ایجاد ارتباط موثر بین صاحبان کالا و صنایع در داخل کشور ایران با تجار و سرمایه گزاران داخلی و خارجی در تمامی نقاط دنیا که ارتباط بین مشتری و تولید کننده کالا یا خدمات می تواند به انتخاب مشتری یا پیشنهاد نمایشگاه مجازی باشد.

این نمایشگاه تسهیل در ارتباط مستقیم برای بررسی درخواست ها و انجام مکاتبات با مشتری به در خواست دو طرف باشد.

بررسی صحت و اصالت مشتری خارجی یا تولید کننده ایرانی خدمتی دیگر از این وب سایت و اپلیکیشن است که با در خواست هر یک از طرفین انجام می پذیرد.

در نمایشگاه هر تولید کننده ایرانی دراین وبسایت دارای یک غرفه مجازی می باشند که علاوه بر امکان فروش مستقیم کالا در وبسایت تولید کننده کالا یا خدمات می تواند بطور مستقیم با خریدار در ارتباط باشد.

کلیه اطلاعات ارسالی از سوی تولید کننده مستقیما در دسترس مشتریان در سراسر جهان قرار می گیرد.اطلاعاتی لینک وبسایت اینستاگرام فیسبوک لینکدین و تلگرام … و شماره ای تماس واتساپ و…

تعداد 67000 تولید کننده کالا و خدمات ایرانی در قالب شرکت و شخص حقیقی و به تعداد 199300 کالا و تنوع 20 هزار محصول خدمات و محصولاتشان در این وبسایت موجود می باشد. که با آدرسهای IRexbook.com ,IRexbook.ir و اپلیکیشن  IREX در دسترس قرار دارند.

به منظور ایجاد بازارهای جدید در قاره آفریقا همه اطلاعات مشتریان باشگاه ایراکسبوک به زبان فارسی انگلیسی عربی ترجمه میگردد و علاوه بر آن در قدم بعدی ایجاد نمایشگاه حقیقی در یکی از کشور های آفریقایی ،و محصولات ایرانی در آن عرضه می گردد.

نمایشگاه ماهنامه الکترونیکی تخصصی مرتبط با هر موضوع را به زبان فارسی منتشر و در اختیار تولید کننده قرار می دهد.

  • خدمات مترجمی در مذاکرات تجاری بنا به درخواست مشتری
  • انجام مکاتبات و استعلام از سازمانها و وزارتخانه ها به درخواست مشتری در کشور مقصد
  • مشاوره و تحقیقات بازار جهت کشف قیمت در کشور هدف
  • مشاوره و تحقیق در باره قوانین کشور هدف
  • ترتیب ملاقات حضوری با مشتری در کشور مقصد
  • مشاوره در خصوص کاهش هزینه سفرهای تجاری در کشور هدف
  •  استعلام هزینه های حمل و نقل در کشور هدف خدمات حمل و نقل زمینی در کشور مقصد
  • انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا در کشور مقصد
  • تامین انبار مشترک و کم هزینه در جهت کاهش هزینه های صادرات
  • پیگیری مطالبات قانونی و پیگیری مسائل قضایی توسط وکلای خبره در کشور مقصد

اعضای تیم ما

سروش علیمرادی
مدیر ایراکس بوک

09162348868

مرضیه منصوری
پشتیبانی استان اصفهان

09130243006

رویا کیانی
پشتیبانی استان تهران و البرز

متن ساختگی…

غزاله بهادران
مدیر تبلیغات

متن ساختگی…

فروغ نیکنام
مدیر دفتر مسقط

+96895257464

سعید کریمی
کارشناس امور بین الملل

متن ساختگی…